ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420040
203,91incl. VAT
203,91incl. VAT

203,91incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 41-11/16" |
| Length Metric | 105.89 cm |
| Width Imperial | 1-1/4" |
| Width Metric | 31.75 mm |
| Width | 31,75 mm (1-1/4") |
| Length | 105,89 cm (41-11/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
