ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420064
142,27incl. VAT
142,27incl. VAT

142,27incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 40-57/64" |
| Length Metric | 103.86 cm |
| Width Imperial | 1-10/64" |
| Width Metric | 29.37 mm |
| Width | 29,37 mm (1-10/64") |
| Length | 103,86 cm (40-57/64") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
