ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV SUZUKI - 11420015
108,75incl. VAT
108,75incl. VAT

108,75incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 30-3/16" |
| Length Metric | 76.68 cm |
| Width Imperial | 3/4" |
| Width Metric | 19.05 mm |
| Width | 19,05 mm (3/4") |
| Length | 76,68 cm (30-3/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
