ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV SUZUKI - 11420277
164,62incl. VAT
164,62incl. VAT

164,62incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 35-15/16" |
| Length Metric | 91.28 cm |
| Width Imperial | 1-21/64" |
| Width Metric | 33.73 mm |
| Width | 33,73 mm (1-21/64") |
| Length | 91,28 cm (35-15/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
