ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV YAM - 11420046
165,21incl. VAT
165,21incl. VAT

165,21incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 36-15/16" |
| Length Metric | 93.82 cm |
| Width Imperial | 1-9/32" |
| Width Metric | 32.54 mm |
| Width | 32,54 mm (1-9/32") |
| Length | 93,82 cm (36-15/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
