ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV YAMAHA - 11420036
167,95incl. VAT
167,95incl. VAT

167,95incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Metric | 83.82 cm |
| Width Imperial | 1-3/16" |
| Width Metric | 30.16 mm |
| Width | 30,16 mm (1-3/16") |
| Length | 83,82 cm (33-3/4") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
