ULTIMAX - BELT ULTIMAX UXP POLARIS - 11421221
176,32incl. VAT
176,32incl. VAT

176,32incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 32-5/8" |
| Length Metric | 82.87 cm |
| Width Imperial | 23/32" |
| Width Metric | 18.26 mm |
| Width | 18,26 mm (23/32") |
| Length | 82,87 cm (32-5/8") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
