ULTIMAX - BELT ULTIMAX UXP POLARIS - 11421222
264,53incl. VAT
264,53incl. VAT

264,53incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 46.08" |
| Length Metric | 117.04 cm |
| Width Imperial | 1-7/16" |
| Width Metric | 36.51 mm |
| Width | 36,51 mm (1-7/16") |
| Length | 117,04 cm (46,08") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
