ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV POL - 11420744
239,06incl. VAT
239,06incl. VAT

239,06incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 41-11/16" |
| Length Metric | 105.89 cm |
| Width Imperial | 1-1/2" |
| Width Metric | 38.1 mm |
| Width | 38,1 mm (1-1/2") |
| Length | 105,89 cm (41-11/16") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
