ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV POL - 11420745
179,12incl. VAT
179,12incl. VAT

179,12incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 41" |
| Length Metric | 104.14 cm |
| Width Imperial | 1-3/16" |
| Width Metric | 30.2 mm |
| Width | 30,2 mm (1-3/16") |
| Length | 104,14 cm (41") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
