ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP ATV POL - 11420752
271,35incl. VAT
271,35incl. VAT

271,35incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 43-3/4" |
| Length Metric | 111.13 cm |
| Width Imperial | 1-1/2" |
| Width Metric | 38.1 mm |
| Width | 38,1 mm (1-1/2") |
| Length | 111,13 cm (43-3/4") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
