ULTIMAX - BELT ULTIMAX XP YAMAHA - 11420972
229,96incl. VAT
229,96incl. VAT

229,96incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Length Imperial | 42-9/16" |
| Length Metric | 108.11 cm |
| Width Imperial | 1-9/32" |
| Width Metric | 32.54 mm |
| Width | 32,54 mm (1-9/32") |
| Length | 108,11 cm (42-9/16") |
| Model | XP |
|---|---|
| Material | Aramid , Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged |
| Brand | ULTIMAX |
| Research Value | Finalized |
