WISECO - TOP END BEARING - B1042
24,15incl. VAT
24,15incl. VAT

24,15incl. VAT
| Type | Top End |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Metric | 12 mm |
| Outside Diameter Metric | 15 mm |
| Length Metric | 16.3 mm |
| Application | Piston |
| Outside Diameter | 15 mm |
| Inside Diameter | 12 mm |
|---|---|
| Length | 16,3 mm |
| SIZE | Standard |
| Material | Silicone , Aluminum |
| Product Name | Bearing |
| Units | Each |
| Brand | WISECO |
| Riding Style | Off-Road , Street |
