MOTION PRO - CABLE THROTTLE ATV-KAW-SU - 06500133
10,39incl. BTW
10,39incl. BTW

10,39incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Behuizingslengte | 100,5 cm (39-1/2") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | ATV |
| Woonlengte-metrisch | 100,5 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 110,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 39-1/2" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 110,5 cm (43-1/2") |
| Totale lengte Imperial | 43-1/2" |
