MOTION PRO - CABLE THR PUSH PULL HON - 06500122
7,96incl. BTW
7,96incl. BTW

7,96incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Behuizingslengte | 97 cm (38-1/4") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Woonlengte-metrisch | 97 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 113 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 38-1/4" |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 113 cm (44-1/2") |
| Totale lengte Imperial | 44-1/2" |
