MOTION PRO - CABLE THROTTLE HON +4 - MP02247
7,64incl. BTW
7,64incl. BTW

7,64incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | Standaard |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | +4" |
| Size Metric | +10 cm |
| Behuizingslengte | Standaard |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Model | Vortex |
|---|---|
| Grootte | +10 cm (+4") |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Alternatieve Lengte , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | Standaard |
