MOTION PRO - MP CABLE THRTTLE HON - MP020384
9,11incl. BTW
9,11incl. BTW

9,11incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 42" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 121,5 cm |
| Woonlengte-metrisch | 106,5 cm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Behuizingslengte | 106,5 cm (42") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 121,5 cm (47-3/4") |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 47-3/4" |
