MOTION PRO - CABLE THROTTLE KTM - 06501158
9,79incl. BTW
9,79incl. BTW

9,79incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 77,5 cm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 77,5 cm (30-1/2") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 30-1/2" |
