MOTION PRO - CABLE THROTTLE HON TRX400 - 06501376
11,23incl. BTW
11,23incl. BTW

11,23incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 101 cm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 101 cm (39-3/4") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 39-3/4" |
