MOTION PRO - CABLE THROTTLE YAM P/PULL - 06501577
15,92incl. BTW
15,92incl. BTW

15,92incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Behuizingslengte | 95,5 cm (37-1/2") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Woonlengte-metrisch | 95,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 37-1/2" |
| Reismetriek | 98 mm |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Reis | 98 mm (3-7/8") |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Duw , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Housing Material | Vinyl |
| Reis Imperial | 3-7/8" |
