MOTION PRO - CABLE THROTTLE VINYL KAW - 06500267
16,26incl. BTW
16,26incl. BTW

16,26incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Huisvestingslengte imperiaal | 35-1/2" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 98 cm |
| Woonlengte-metrisch | 90 cm |
| Rijstijl | ATV |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 90 cm (35-1/2") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 98 cm (38-1/2") |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Totale lengte Imperial | 38-1/2" |
