MOTION PRO - CABLE CLUTCH KAWASAKI - 06520367
18,84incl. BTW
18,84incl. BTW

18,84incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 106 cm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 106 cm (41-3/4") |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Housing Material | Vinyl |
| Kenmerken | Recht |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 41-3/4" |
