MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CORE SLEEVE MUFFLER 15 - 18600473
41,08incl. BTW
41,08incl. BTW

41,08incl. BTW
| Type | Demper Kern |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 15" |
| Lengtemaat | 38 cm |
| Lengte | 38 cm (15") |
| Materiaal | Roestvrij Wol |
|---|---|
| Productnaam | Mouw |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat |
