MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CORE SLEEVE MUFFLER 19 - 18600474
51,97incl. BTW
51,97incl. BTW

51,97incl. BTW
| Type | Demper Kern |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 19" |
| Lengtemaat | 48,5 cm |
| Lengte | 48,5 cm (19") |
| Materiaal | Roestvrij Wol |
|---|---|
| Productnaam | Mouw |
| Stuks | Elk |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Sneeuw |
