MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PACKING MUFFLER 10.5 X 16 - 18600852
13,25incl. BTW
13,25incl. BTW

13,25incl. BTW
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 16" |
| Lengtemaat | 40,5 cm |
| Breedte Imperial | 10-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 26,5 cm |
| Breedte | 26,5 cm (10-1/2") |
|---|---|
| Lengte | 40,5 cm (16") |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productnaam | Uitlaatpakking |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Sneeuw |
