MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PACKING PILLOW COMP 15 - 18600573
38,66incl. BTW
38,66incl. BTW

38,66incl. BTW
| Type | Competitie |
|---|---|
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Kussen |
| Lengte | 40,5 cm (16") |
|---|---|
| Lengtemaat | 40,5 cm |
| Imperiale Lengte | 16" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Sneeuw |
