MOTION PRO - CABLE THROTTLE ATV YAM +2 - 06500551
10,14incl. BTW
10,14incl. BTW

10,14incl. BTW
| Type | Gasklep |
|---|---|
| Behuizingslengte | 99 cm (39") |
| Size Metric | +51 mm |
| Size Imperial | +2 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | ATV |
| Woonlengte-metrisch | 99 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 39" |
| Totale lengte Imperial | 45-1/4" |
| Reismetriek | 76 mm |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Reis | 76 mm (3") |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Alternatieve Lengte , Trekken , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | +51 mm (2") |
| Totale Lengte | 115 cm (45-1/4") |
| Housing Material | Vinyl |
| Reis Imperial | 3" |
