YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB10L-A2 - YB10LA2
98,01incl. BTW
98,01incl. BTW

98,01incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 145 mm |
| Height Imperial | 5-3/4" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 120 A |
| Batterijcapaciteit | 11 Ah |
| Referentienummer | YB10L-A2 |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1.1 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Imperiale Lengte | 5-5/16" |
| Lengtemaat | 134,6 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 134,6 mm (5-5/16") |
| Breedte | 90 mm (3-9/16") |
| Breedte (Metrisch) | 90 mm |
| Breedte Imperial | 3-9/16" |
| Gewicht | 3,2 kg (7,1 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 3,2 kg |
| Gewicht Imperiaal | 7,1 lb |
| Hoogte | 145 mm (5-3/4") |
| Ventlocatie | Links |
