YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB16AL-A2 - YB16ALA2
129,37incl. BTW
129,37incl. BTW

129,37incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 8-1/8" |
| Metrische Hoogte | 175 mm |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 210 A |
| Batterijcapaciteit | 16 Ah |
| Referentienummer | YB16AL-A2 |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Linker Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 16 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat , Sneeuw |
| Lengtemaat | 205,7 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 205,7 mm (8-1/8") |
| Breedte | 71,1 mm (2-13/16") |
| Breedte (Metrisch) | 71,1 mm |
| Breedte Imperial | 2-13/16" |
| Gewicht | 3,9 kg (8,5 pond) |
| Gewichtsmaatstaf | 3,9 kg |
| Gewicht Imperiaal | 8.5 lb |
| Hoogte | 175 mm (6-7/8 Duim) |
| Ventlocatie | Links |
