YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB7C-A - YB7CA
78,83incl. BTW
78,83incl. BTW

78,83incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 114 mm |
| Height Imperial | 4-1/2" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 75 A |
| Batterijcapaciteit | 8 Ah |
| Referentienummer | YB7C-A |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,8 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Imperiale Lengte | 5-1/8" |
| Lengtemaat | 129,5 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 129,5 mm (5-1/8") |
| Breedte | 90 mm (3-9/16") |
| Breedte (Metrisch) | 90 mm |
| Breedte Imperial | 3-9/16" |
| Gewicht | 2,3 kg (5 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 2,3 kg |
| Gewicht Imperiaal | 5 lb |
| Hoogte | 114 mm (4-1/2") |
| Ventlocatie | Achter |
