YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB9L-A2 - YB9LA2
81,97incl. BTW
81,97incl. BTW

81,97incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 139 mm |
| Height Imperial | 5-1/2" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 100 A |
| Batterijcapaciteit | 9 Ah |
| Referentienummer | YB9L-A2 |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,9 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | ATV , Straat |
| Imperiale Lengte | 5-5/16" |
| Lengtemaat | 134,6 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 134,6 mm (5-5/16") |
| Breedte | 76,2 mm (3") |
| Breedte (Metrisch) | 76,2 mm |
| Breedte Imperial | 3 |
| Gewicht | 2,4 kg (5,25 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 2,4 kg |
| Gewicht Imperiaal | 5,25 lb |
| Hoogte | 139 mm (5-1/2") |
| Ventlocatie | Links |
