EMGO - BAR END LIGHT SIGNAL DECO - 20200624
40,17incl. VAT
40,17incl. VAT

40,17incl. VAT
| Brand | EMGO |
|---|---|
| Clamp Diameter Metric | 22 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Housing/Stem Color | Chrome |
| Filament/Function | Single |
| Number of Bulbs | 1 |
| Clamp Diameter | 22 mm (7/8”) |
|---|---|
| Mounting Style | Clamp |
| Mounting Position | Handlebar End |
| Lens Color | Amber |
| Shape | Round |
| Product Name | Marker Light |
| Units | Pair |
| Clamp Diameter Imperial | 7/8" |
