EMGO - HEADLIGHT MOUNT STNLS - 20010888
23,99incl. VAT
23,99incl. VAT

23,99incl. VAT
| Type | Headlight |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Housing/Stem Color | Natural |
| Length Imperial | 5" |
| Length Metric | 127 mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Length | 127 mm (5") |
| Product Name | Mount |
| Units | Pair |
| Brand | EMGO |
| Riding Style | Street |
