EMGO - H/LAMP LUCAS 7 SHELL BLK - 20010824
42,14incl. VAT
42,14incl. VAT

42,14incl. VAT
| Type | Headlight |
|---|---|
| Overall Diameter Metric | 178 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Housing/Stem Color | Flat Black , Chrome |
| Overall Diameter | 178 mm (7") |
| Length Imperial | 6-1/4" |
| Length Metric | 16 cm |
|---|---|
| Length | 16 cm (6-1/4") |
| Product Name | Housing |
| Units | Each |
| Style | Lucas |
| Brand | EMGO |
| Overall Diameter Imperial | 7" |
