EMGO - H/LAMP Z1 STYLE SHELL BLK - 20010820
60,16incl. VAT
60,16incl. VAT

60,16incl. VAT
| Type | Headlight |
|---|---|
| Lens Diameter Metric | 178 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Lens Diameter | 178 mm (7") |
| Housing/Stem Color | Black |
| Mounting Position | Side |
|---|---|
| Shape | Round |
| Product Name | Mount |
| Units | Each |
| Brand | EMGO |
| Lens Diameter Imperial | 7" |
