EMGO - S/LAMP SHELL 4.5 BLK/CHR - 20011450
47,20incl. VAT
47,20incl. VAT

47,20incl. VAT
| Brand | EMGO |
|---|---|
| Overall Diameter Metric | 114 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Housing/Stem Color | Black , Chrome |
| Overall Diameter | 114 mm (4-1/2") |
| Filament/Function | Single |
| Number of Bulbs | 1 |
| Bulb Type | Sealed Beam |
|---|---|
| Volts | 12 V |
| Mounting Style | Bolt-On |
| Mounting Position | Bottom |
| Lens Color | Clear |
| Shape | Round |
| Product Name | Spotlight Assembly |
| Units | Each |
| Overall Diameter Imperial | 4-1/2" |
