K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS AMB S PR - 20401421
82,09incl. VAT
82,09incl. VAT

82,09incl. VAT
| Type | E-Marked |
|---|---|
| Filament/Function | Single |
| Housing/Stem Color | Black Satin |
| Height Metric | 62 mm |
| Height Imperial | 2-7/16" |
| Lens Diameter | 36 mm (1-3/8") |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Lens Diameter Metric | 36 mm |
| Bulb Type | LED |
| Length Imperial | 2-3/16" |
|---|---|
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Units | Pair |
| Product Name | Marker Light |
| Lens Color | Amber |
| Length | 55 mm (2-3/16") |
| Housing Material | Aluminum |
| Height | 62 mm (2-7/16") |
| Length Metric | 55 mm |
| Lens Diameter Imperial | 1-3/8" |
