K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS CLR LED PR - 20401427
89,95incl. VAT
89,95incl. VAT

89,95incl. VAT
| Type | Fairing |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Metric | 17,3 mm |
| LED/Light Color | Amber |
| Bulb Type | LED |
| Length Metric | 39,35 mm |
| Volts | 12 V |
|---|---|
| For Make | Yamaha |
| Lens Color | Clear |
| Product Name | Marker Light |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Riding Style | Street |
