K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS CLR S PR - 20400318
78,82incl. VAT
78,82incl. VAT

78,82incl. VAT
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
|---|---|
| Length Metric | 64 mm |
| Length Imperial | 2-1/2" |
| Bulb Type | LED |
| LED/Light Color | White |
| Number of Bulbs | 10 |
| Housing/Stem Color | Black |
| Height Metric | 30 mm |
| Height Imperial | 1-1/8" |
| Research Value | Finalized |
| Height | 30 mm (1-1/8") |
| Mounting Style | Adhesive Back , Flush Mount |
|---|---|
| Style | Ultra-Mini |
| Units | Pair |
| Product Name | Marker Light |
| Shape | Teardrop |
| Lens Color | Clear |
| Length | 64 mm (2-1/2") |
| Width | 90 mm (3-1/2") |
| Width Metric | 90 mm |
| Width Imperial | 3-1/2" |
| Riding Style | Street |
