K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS CLR S PR - 20401486
30,99incl. VAT
30,99incl. VAT

30,99incl. VAT
| Type | E-Marked |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Housing/Stem Color | Black |
| Filament/Function | Single |
| Bulb Type | Incandescent |
| Length Imperial | 3" |
| Length Metric | 76.2 mm |
| Volts | 12 V |
| Housing Material | Plastic |
| Width Imperial | 1-1/2" |
| Width Metric | 38.1 mm |
|---|---|
| Width | 38,1 mm (1-1/2") |
| Length | 76,2 mm (3") |
| Lens Color | Clear |
| Product Name | Marker Light |
| Units | Pair |
| Style | Mini-Stalk |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Riding Style | Street |
