MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF HON PIONEER1000 MUD - 05211530
528,29incl. VAT
528,29incl. VAT

528,29incl. VAT
| Type | Two Piece |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Length Imperial | 61" |
| Length Metric | 155 cm |
| Width Imperial | 36" |
| Width Metric | 91 cm |
| Width | 91 cm (36") |
| Length | 155 cm (61") |
| Material | Polyethylene |
|---|---|
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Two-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
