MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF RANGR 13 FULSZ 2PC - 05211046
266,14incl. VAT
266,14incl. VAT

266,14incl. VAT
| Type | Two Piece |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 5-1/4" |
| Height Metric | 13 cm |
| Length Imperial | 3.5" |
| Length Metric | 89 cm |
| Height | 13 cm (5-1/4") |
| Width Imperial | 63-1/2" |
| Width Metric | 161 cm |
| Width | 161 cm (63-1/2") |
| Length | 89 cm (35") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Two-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
