MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHEEL 23X 14X7 4/156 5+2 - 02301375
229,84incl. VAT
229,84incl. VAT

229,84incl. VAT
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
|---|---|
| Load Capacity Metric | 317 kg |
| Riding Style | UTV , ATV |
| Research Value | Finalized |
| Load Capacity | 317 kg (700 lb) |
| Wheel Offset | 5+2 |
| Bolt Hole Pattern | 4/156 |
| RIM DIAMETER | 14" |
| Rim Width | 7" |
| Base Finish | Satin |
| Model | 23X |
|---|---|
| SIZE | 14x7 |
| Mounting Position | Front/Rear |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Wheel |
| Color/Finish | Black , Satin |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Load Capacity Imperial | 700 lb |
