MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - WHEEL 15X7 4/110 5+2 | 361X - - 02301205
227,42incl. VAT
227,42incl. VAT

227,42incl. VAT
| Type | Standard Lip |
|---|---|
| Rim Width | 7" |
| RIM DIAMETER | 15 |
| Bolt Hole Pattern | 4/110 |
| Wheel Offset | 5+2 |
| Load Capacity | 317 kg (700 lb) |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | UTV |
| Load Capacity Metric | 317 kg |
| Base Finish | Matte |
| Model | 361X |
|---|---|
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black , Matte |
| Product Name | Wheel |
| Material | Aluminum |
| Mounting Position | Front/Rear |
| SIZE | 15x7 |
| Load Capacity Imperial | 700 lb |
