MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - GEN. MIK MOUNTING FLANGE - 10500461
18,09incl. VAT
18,09incl. VAT

18,09incl. VAT
| Type | Carburetor |
|---|---|
| Width Metric | 1.34" |
| Width | 34,00 mm (1,34") |
| Model | Mikuni |
| Material | Rubber |
| Product Name | Mounting Flange |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Width Imperial | 34.00 mm |
