MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - GEN. MIK MOUNTING FLANGE - 10500464
21,72incl. VAT
21,72incl. VAT

21,72incl. VAT
| Type | Carburetor |
|---|---|
| Width Metric | 1.57" |
| Width | 40,00 mm (1,57") |
| Model | Mikuni |
| Material | Rubber |
| Product Name | Mounting Flange |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Width Imperial | 40.00 mm |
