MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - HANDGUARDS QUALIFIER OR - 06351458
64,37incl. VAT
64,37incl. VAT

64,37incl. VAT
| Type | Standard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Material | Aluminum |
| Mount Type | Handlebar |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Gloss |
| Features | Mounting Hardware Included |
| Model | Qualifier |
|---|---|
| Material | Textile |
| Product Name | Handguard |
| Color/Finish | Orange , Black , Gloss |
| Base Color | Orange , Black |
| Units | Set |
| Style | Universal |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | ATV |
