MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - HNDGRD CLMP CNTOUR 7/8 BK - 06351497
55,35incl. VAT
55,35incl. VAT

55,35incl. VAT
| Type | Handguard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Type | Handlebar |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Polished |
| Features | Mounting Hardware Included |
| Model | Contour |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Product Name | Clamp |
| Color/Finish | Polished , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Pair |
| Style | Universal |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road |
