MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - SCREW FLOAT BOWL MAX12MM - 10500379
5,99incl. VAT
5,99incl. VAT

5,99incl. VAT
| Type | Float Bowl |
|---|---|
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Units | 4 Pack |
| Product Name | Screw |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Length | 12,00 mm (0,47") |
| Length Metric | 12.00 mm |
| Length Imperial | 0.47" |
