MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - WHEEL BEARING HI PERF TAPERED - 02151073
65,28incl. VAT
65,28incl. VAT

65,28incl. VAT
| Type | Tapered |
|---|---|
| Thickness Metric | 32 mm |
| Riding Style | ATV , UTV |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2.17" |
| Inside Diameter Imperial | 1.18" |
| Inside Diameter Metric | 30 mm |
| Outside Diameter Metric | 55 mm |
| Thickness | 32 mm (1,26") |
|---|---|
| Outside Diameter | 55 mm (2,17") |
| Inside Diameter | 30 mm (1,18") |
| Mounting Position | Front , Rear |
| Product Name | Wheel Bearing |
| Units | Kit |
| Style | Double Angular Contact |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Thickness Imperial | 1.26" |
